Poluvreme u Rostovu, Mažić dosudio penal za Meksikance

subota 23.06.2018.
17:49

Dileme nije bilo za najboljeg srpskog sudiju u ovoj situaciji.

Epa/Sebastien Nogier

Posle prvog poluvremena utakmice drugog kola Grupe F između Meksika i Južne Koreje, rezultat je 1:0 u korist Meksikanaca.

Prednost su stekli u 26. minutu utakmice iz jedanaesterca koji je Milorad Mažić dosudio zbog igranja rukom Jang Soa u svom kaznenom prostoru, posle centaršuta Guardada sa leve strane.

Loptu je na belu tačku stavio Karlos Vela, uputio precizan udarac i doneo prednost svom timu koju su Meksikanci odneli i na poluvreme.

OVDE pogledajte najvažniji detalj iz prvog poluvremena.

Inače, utakmica se igra po veoma toplom vremenu, čak 33 stepena je u ovim trenucima u Rostovu.