subota 30.06.2018.
16:51

Argentinci poravnali, fantastičan pogodak veziste PSŽ.

EPA-EFE/FELIPE TRUEBA

Francuska i Argentina su se sastali u prvom meču osmine finala Mundijala u Rusiji.

Utakmica se igra na "Kazanj Areni", a Francuska je sjajno otvorila meč.

Nakon prečke koju je u uvodnim minutima pogodio Grizman, Kilijan Mbape u 13. minutu beži odbrani Argentine, Roho ga obara u svom kaznenom prostoru, sudija Fagani nije imao dilemu, bio je to jedanaesteraca za "Trikolore".

Grizman je preuzeo odgovornost i matirao Armanija za vođstvo Francuske od 1:0. Taj gol pogledajte OVDE.

U nastavku je tempo opao, napadi Argentine su bili jalovi, a onda je loptu na preko 25 metara od gola Francuske dobio Anhel Di Marija, nije bivši igrač Reala i Mančester junajteda ništa čekao, namestio se na šut, raspalio po lopti i na fantastičan način matirao Ljorisa za 1:1. Sa tim rezultatom se otišlo i na odmor.

Jedan od najlepših golova na Mundijalu u Rusiji, možete ga pogledati OVDE.

Naš specijal o Mundijalu možete pronaći OVDE.