17:43

Uzbuđenjima nema kraja.

EPA-EFE/ROBERT GHEMENT

Uzbuđenjima u Moskvi nema kraja, Francuska ponovo vodi!

U 34. minutu Perišić je igrao rukom u svom šesnaestercu, pa se arbitar Pitana odlučio da upotrebi VAR tehnologiju.

Argentinac je nakon toga pokazao na belu tačku, a sa nje siguran je bio Antoan Grizman u 38. minutu igre.

Pogodak pogledajte OVDE.

Kakav fudbal!

Naš specijal o Mundijalu u Rusiji možete pratiti OVDE.

7 Komentara

Mino Raiola
Sunday, 15.07.2018
18:10

Crvena Zvezda je bila šampion evrope u fudbalu. Naši mladi, reprezentacija, bila je prvak evrope i svetski prvak. I niko to i ne pomnije. A Hrvati su do ovog SP urlali zbog 3. mesta na SP pre 20 godina. Sad će biti u delirijumu zbog ovog, nesumnjivo, uspeha. Još nije kraj tekme, gube 2:1. Ako izgube, nekako će izračunati da su krivi Srbi. A na dočeku u ZG će apsolutno cela Hrvatska arlaukati "bojna čavoglave" u kojoj se preti Srbima da će nagrabusiti čak i u Srbiji.

Tata Messi
17:56

Samo gazi 🔵⚪🔴

adidas forever
17:56

Kakav fudbal u prvom poluvremenu? Francuzi ga uopšte nisu ni igrali, Hrvati bili dosta solidni, a Francuzi vode sa 2:1. Pa da su Francuzi bili duplo bolji nego što jesu, a Hrvati bar 30% lošiji i da je rezultat 0:0 bilo bi mnogo realnije.

Nanaboy
17:55

Hrvatska u svim segmentima igre bolja u prvih 45 minuta.. I besplatno djeli nogometne lekcije diljem svijeta.

NS SHADOW
17:52

Da nije igrao otvorenom sakom, mislim da bi bilo prestrogo, ovako...

Robin_Hud
17:51

Nepostojeci faul nad Grizmanom kod prvog gola... Dosta vise sa simulacijama u pm. Sta zna ovaj Grizman,to je da puca penale...

The_Matrix
17:51

Fudbal je postao tesko sranje. Dozvolis da ovo smece od sudije vodi ovakvu utakmicu, a Mazic ne moze. Izmislio faul za francuze, ne gleda ofsajd Pogbe i svira penal