ponedeljak 02.07.2018.
17:13

Fudbaleri Brazila poveli su na samom startu drugog dela igre.

Epa/Facundo Arrizabalaga

Prvo poluvreme proteklo je u daleko konkretnijoj igri Brazilaca, koji su uputili 11 šuteva ka golu rivala, dok su Meksikanci pretili Alisonu u četiri navrata, nijednom golman Rome nije imao posla, kako je lopta išla van okvira gola.

U nastavku, od samog starta, jaka inicijativa "Karioka", najpre je već u 48. minutu odlično pripretio Kutinjo, ali je Giljermo Očoa fantastično intervenisao.

Sam tri minuta kasnije, odličan prodor Vilijana po levoj strani, ubacio je loptu pred gol Meksika, gde je na pravom mestu bio Nejmar, koji gura loptu u praznu mrežu rivala za vođstvo Brazila od 1:0.

Drugi gol Nejmara na šampionatu pogledajte OVDE.

Naš specijal o Mundijalu možete pronaći OVDE.