I Švajcarci ostvarili odličan rezultat, da li je Srbija u ''paklenoj'' grupi?

nedelja 03.06.2018.
22:52

Posle Brazila i Kostarike, večeras i Švajcarci pokazali kvalitet protiv jakog rivala na pripremama za Mundijal.

Beta/AP Photo/Alberto Saiz

Podsetimo, Brazil je ranije danas na ''Enfildu'' savladao Hrvatsku sa 2:0, meč je obeležio povratak Nejmara i njegov prelap gol, potom je Kostarika sa ubedljivih 3:0 savladala selekciju Severne Irske, a na kraju večeri i treći rival Srbije potvrdio je visok nivo kvaliteta.

Naime, selekcija Švajcarske je gostovala Španiji i na stadionu Viljareala igrala nerešeno, rezultatom 1:1.

Španci su poveli u 29. minutu golom 22-godišnjeg Alvara Odriosole iz Sosijedada, a konačnih 1:1 postavio je Rikardo Rodrigez u 62. minutu.

Španija je meč počela u sledećem sastavu: De Hea - Odriosola, Pike, Aspilikueta, Alba - Koke, Alkantara - Aspas, Silva, Inijesta - Kosta