Francuzi se izvukli, opomena pred SP!

subota 09.06.2018.
22:58

Mbape izvukao Francuze u drugom poluvremenu. Ne tako blistavo izdanje "petlova".

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Francuzi su bili bolji takmac danas, ali nisu uspevali lako da stignu do gola Amerikanaca.

Pogba je imao šansu na startu, zatim je Grizman pogodio stativu u 39. minutu.

Onda je usledio gol na drugoj strani.

Tekla je akcija po desnoj strani reprezentacije SAD-a, lopta je bila ubačena u kazneni prostor, a tamo je Sidibe napravio katastrofalnu, amatersku grešku, poslao je loptu pravo na nogu Grinu koji pogađa za 0:1. Igrao se 44. minut.

Francuzi su još jače krenuli u drugom poluvremenu, ređali su se napadi pred golom Stefena, ali gola nije bilo sve do 78. minuta utakmice.

Pavard je uposlio Mbapea, a fudbaler Pari Sen Žermena je pokazao još jednom da se nalazi u dobroj formi pred Mundijal i da će biti udarna igla Francuza na ovom Svetskom prvenstvu. Mbape je doneo Francuzima izjednačenje, ali je to bilo sve za danas od njih, rezultat je ostao nepromenjen do samog kraja.

Francuzi će svoj prvi meč na Mundijalu igrati protiv Austrilije 16. juna, a poznato vam je da Amerikanci ne igraju na Mundijalu ove godine.