nedelja 15.07.2018.
17:31

Vrlo uzbudljivo prvo poluvreme.

EPA-EFE/ROMAN PILIPEY

Iako je Hrvatska dobro otvorila utakmicu i imala veći posed lopte, Francuzi su prvi uspeli da dođu do vođstva.

Nakon diskutabilnog prekršaja nad Grizmanom, isti fudbaler je izveo slobodan udarac, a sopstvenu mrežu je zatresao Mario Mandžukić u 18. minutu meča.

Pogodak možete pogledati OVDE.

Nije se dugo čekao odgovor Hrvata.

Već u 28. minutu Ivan Perišić se odlično snašao u šesnaestercu i matirao Ljorisa za izjednačenje i veliko slavlje saigrača

Taj pogodak pogledajte OVDE.

Naš specijal o Mundijalu u Rusiji možete pratiti OVDE.

4 Komentara

Armani
Sunday, 15.07.2018
17:58

Hrvati bolji,francuzi nisu skoro nista uradili!

Comy
17:55

Potpuno nezasluzeno vode Francuzi

adidas forever
17:47

Prekršaj nad Grizmanom uopšte nije bio diskutabilan, nego nije postojao. Takođe ni Perišić nije namerno igrao rukom, pa sam bio ubeđen da će posle VAR analize Pitana odmahnuti rukom. Bilo kako bilo u prvom poluvremenu mnogo slabiji tim 'ladno vodi sa 2:1. Nikada mi nisu bile simpatične ovakve utakmice ko god da ih igra.

22:08

Moram da se ispravim nakon što sam video snimak sa četvrte kamere - faul je ipak postojao. Nakon snimaka sa prve 3 kamere bio sam 100% siguran da ga nije ni pipnuo. E sad kako je Pitana to uspeo da vidi... Ali kod odluke o penalu mi i dalje nije jasno zašto nije prevagnula činjenica da je Perišić povlačio ruku ka telu?