subota 02.06.2018.
20:13

Selekcija Gereta Sautgejta rešila sve dileme još u prvom poluvremenu.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Reprezentacija Engleske nastavlja sa dobrim partijama pred odlazak u Rusiju pošto je pobedila selekciju Nigerije sa 2:1.

Englezi su bili daleko bolji rival u prvom poluvremenu kada su praktično i rešili ishod susreta sa afričkom reprezentacijom.

Strelac prvog gola bio je Kejhil u 7. minutu kada je bio najbolji u skoku nakon kornera sa desne strane.

Drugi pogodak "Gordog albiona" bio je delo Harija Kejna koji je rutinskom završnicom savladao golmana "Super orlova".

Nešto slabiju igru Engleza u drugom delu igre iskoristio je Ahmed Musa posle srećno odbijene lopte od stative.