Cirkus, Marokanci ljuti, znate li šta je uradio sudija protiv Portugala?

sreda 20.06.2018.
21:47

Ispali su sa Mundijala, a jedna stvar nakon susreta sa Portugalcija ih je posebni iznervirala.

EPA-EFE/PETER POWELL

Portugalci su slavili sa 1:0 protiv Maroka i afričkoj reprezentaciji popunili ispisnicu sa Mundijala, heroj aktuelnog evropskog šampiona je kao i u duelu sa Španijom (3:3) bio Kristijano Ronaldo, strelac pobedonosnog pogotka.

Nakon duela se oglasio izrevoltirani reprezentativac Maroka Nordin Amrabat, koji je izjavio da je američki sudija Mark Gajger, koji je vodio utakmicu, na poluvremenu susreta zatražio dres Kristijana Ronalda.

"Ne znam na šta je navikao, ali je bio vidno impresioniran Kristijanom Ronaldom, čak čujem od Pepea da je u prvom poluvremenu pitao da li može da dobije njegov dres, o čemu mi pričamo ovde? Na Svetskom smo prvenstvu, ovo nije cirkus", izjavio je Amrabat.

U taboru Maroka smatraju da Ronaldov pobedonosni gol nije bio regularan, pa je ova priča samo dolila ulje na vatru.