Belgija vodi, a svi pričaju o Deniju Rouzu

subota 14.07.2018.
17:02

Na poluvremenu utakmice za treće mesto na Mundijalu u Rusiji, selekcija Belgije ima prednost.

EPA-EFE/ANATOLY MALTSEV

Puleni Roberta Martineza sjajno su ušli u meč sa "Gordim Albionom", igrao se četvrti minut kada su poveli sa 1:0.

Čadli je povukao akciju, lopta je stigla do Lukakua, ovaj je ugledao bivšeg igrača Totenhema kako šparta po levom boku, prosledio mu dobar pas, levi spoljni "Crvenih Đavola" centaršutom pronalazi Menijea u kaznenom prostoru rivala, a desni bek PSŽ matira Pikforda.

Taj gol pogledajte OVDE.

Belgijanci su bili bolji rival, odbrana Engleske je teško izlazila na kraj sa napadačkim triom Azar-Lukaku-De Brujne, ali su ipak uspeli da sačuvaju mrežu u nastavku.

Sa druge strane, nije bilo puno prilika, Kejn je imao solidnu priliku u 24. minutu, ali je njegov udarac otišao pored gola rivala.

Belgijanci su pred kraj prvog dela igre doživeli peh, Naser Čadli se povredio, pa je Martinez na teren poslao Vermelena.

Inače, u centru pažnje na društvenim mrežama su štucne fudbalera Engleske Denija Rouza, u nastavku pogledajte i zašto.

Naš specijal o Mundijalu možete pronaći OVDE.