Težak peh za Srbiju, Kaća Tomašević izneta sa terena!

ponedeljak 10.12.2018.
21:36

Veliki peh snašao je reprezentaciju Srbije u prvom poluvremenu duela sa Crnom Gorom.

Epa/Georgi Licovski

Nije dobro počela večerašnja utakmica sa Crnom Gorom za selekciju Srbije, a taman kad su se naše najbolje rukometašice rezultatski vratile u meč usledio je veliki peh.

Katarina Tomašević povredila se prilikom jedne intervencije u 19. minutu i ostala da leži na terenu uz bolnu grimasu na licu.

Pokušali su da joj pomognu doktor Milenko Savić i fizioterapeuti ali je Katarina Tomašević ostala da leži na terenu, pa je na kraju na rukama lekarskog tima i saigračica izneta sa terena.

Tomešević se prilikom pada uhvatila za desno koleno, utisak je da se radi o težoj povredi, ali treba sačekati dodatne preglede kako bi se videlo hoće li naša golmanka nastaviti da igra na Evropskom prvenstvu.

Marija Čolić je do kraja meča sa Crnom Gorom jedna opcja na poziciji golmana, a na sledećim utakmicama će u slučaju da Kaća Tomašević ne bude u mogućnosti u sastavu biti i Marina Pantić.

Na poluvremenu utakmice 2. kola Grupe 1 Srbija vodi protiv Crne Gore rezultatom 15:12.