Stanić rekorder Lige šampiona!

• 25. februar 2013.

• 18:42

Golman reprezentacije Srbije Darko Stanić briljira na golu skopskog Metalurga u Ligi šampiona. Rukometaše danskog Silkeborga dovodio do očajanja...

Srpski ''ministar odbrane'' posebno je blistao u poslednjem kolu grupne faze takmičenja u Ligi šampiona, u duelu sa danskim Silkeborgom.

Stanić je, naime, postavio novi rekord Lige šampiona, kad je u pitanju vreme tokom koga je ostao nesavladan.

Čak 21 minut rukometaši Silkeborga nisu uspeli da nađu put do njegove mreže, reprezentativac Srbije je primio samo četiri gola u drugom poluvremenu, a jedna od Stanićevih odbrana iz ovog meča izabrana je za najbolju u 10. kolu Lige šampiona.

Inače, njegov Metalurg je zauzeo drugo mesto u Grupi C Lige šampiona sa sedam pobeda i tri poraza, a meč protiv Silkeborga završen je rezultatom 32:18 u korist predstavnika Makedonije.