Rukometni derbi pripao crveno-belima posle drame!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 07. oktobar 2017.

• 20:17

Drama u rukometnom derbiju Srbije, Crvena zvezda je na kraju savladala Partizan sa 23:22.

Partizan je na Banjici večeras dočekao ekipu Crvene zvezde, gledali smo prvi derbi ove sezone, a slavila je Crvena zvezda na kraju sa 23:22.

Ekipa crno-belih je vodila skoro čitav meč, ali je Crvena zvezda u završnici dobrom igrom u odbrani uspela da zaustavi najbolje rukometaše Partizana i da upiše treću pobedu u ovoj sezoni.

Nakon prvog poluvremena Partizan je imao 13:11 u svoju korist, sve je dobro funkcionisalo u njihovim redovima, ali je kasnije došlo do pada u igri i prvog poraza ove sezone.

Najefikasniji u redovima Partizana bio je Živković sa 8 golova, dok je u redovima ekipe koju predvodi Nenad Peruničić najbolji bio Šotić sa 5 golova.

Crvena zvezda je do preokreta došla u poslednjih desetak minuta, uspeli su da stignu do 20:19, imali kasnije i dva gola prednosti što je bilo dovoljno za pobedu u derbiju.

Partizan nakon ovog poraza ima skor 2-1, dok Crvena zvezda ima sve tri pobede.