Revanš Makedonkama

• 23. mart 2013.

• 17:43

Rukometašice Srbije revanširale su se koleginicama iz Makedonije za poraz u prvom zavničnom meču u 2013. godini pošto su danas slavile rezultatom 32:25 (12:13).

Pre dva dana Makedonija je nanela prvi poraz ženskoj rukometnoj reprezentaciji Srbije u 2013. godini ali su naše devojke danas dokazale svoj kvalitet.

Selektor Saša Bošković ovoga puta je u tim uvrstio naše najbolje rukometašice, koje su odmarale tokom prve utakmice, a igra i rezultat odmah su boli bolji.

Na utakmici koja je igrana u Kragujevcu Makedonke su parirale svega trideset minuta a onda je u nastavku igre usledio nalet naših sa kojim gošće nisu umele da izađu na kraj.

Najefikasnija u redovima naše reprezentacije bila je Sanja Damnjanović sa 8 golova, dok su Svetlana Ognjenović i Andrea Lekić šest puta bile precizne.

Kod Makedonki, Biljana Crvenkovska je bila najefikasnija sa 6 pogodaka.