Autor: Beta Beta
subota 14.12.2019.
23:20
Izvor: Beta

Rukometaši Partizana savladali su večeras gostujuću ekipu Novog Pazara sa 32:28 (15:16) u 11. kolu Arkus lige, poslednjem u jesenjem delu sezone.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Pazar je u nekoliko navrata u prvom poluvremenu imao tri gola prednosti, Partizan je u 39. minutu prvi put poveo (21:20), a 10 minuta kasnije bilo je plus sedam za "crno-bele" (30:23), koji su se revanširali rivalu za poraz u prvom ovosezonskom duelu.

Najefikasniji kod domaćina bio je igrač susreta Nemanja Živković sa 13 pogodaka, a najbolje ga je pratio sedmostruki strelac Milomir Radovanović.

Po sedam golova za poraženi tim postigli su Veljko Davidović i Aleksa Milošević, dok je gol manje upisao Dobrivoje Marković.

Meč u Sportskom centru Voždovac na Banjici pratilo je oko 150 gledalaca.

Posle nekompletnog kola, Novi Pazar je drugi u elitnom domaćem takmičenju sa 19 bodova, dok je Partizan na petoj poziciji sa 15 bodova.

Arkus liga se nastavlja početkom februara naredne godine, kada će Novi Pazar biti domaćin Rudaru iz Kostolca, a Partizan će gostovati leskovačkoj Dubočici 54.