"Spartaci" kobni po Požarevljane

• 23. decembar 2012.

• 10:36

Nakon poraza od Spartaka iz Subotice, odbojkaši Mladog Radnika poraženi su i od istoimenog kluba iz Ljiga u okviru pretposlednjeg meča 11. kola odbojkaške Superlige.

U okviru 11. kola odbojkaške Superlige ekipa Mladog Radnika nastavila je sa "slobodnim padom".

Požarevljani su nakon neočekivanog poraza u "Dudovoj šumi" izgubili i u Ljigu od ekipe Spartaka.

Domaćin je do trijumfa došao nakon 125 minuta igre u duelu od pet setova. Iako je Mladi Radnik došao do vođstva nakon prvog seta Spartak je sjajnom igrom preokrenuo na 2:1 da bi nakon izjednačenja na 2:2 u petom setu domaći imali više umeća i sportske sreće da dođu do pobede.

Na kraju je bilo 3:2 za Spartak, po setovima 22:25, 25:19, 25:21, 27:29, 16:14. Na taj način, Mladi Radnik je pao na petu poziciju nakon pobede Ribnice u Novom Sadu.

U nedelju je na programu poslednji meč 11. kola u kome se sastaju Železničar, koji je bez pobede u dosadašnjem toku sezone, i Spartak iz Subotice.