ŠOKANTNI poraz! Vojvodina ostala bez Lige šampiona!

22:53

A bila joj je na dohvat ruke!

Beta/BranislavBožić/Mo

Neverovatno kakvu su priliku propustili odbojkaši Vojvodine!

Posle pobede nad Tuluzom u Novom sadu od 3:0, večeras im je u Francuskoj bio dovoljan  poraz od 3:2, ili dobijen ''zlatni set'' u slučaju trijumfa Francuza od 3:1, međutim, ništa od toga Novosađani nisu uspeli da ostvare.

Sve je i ovoga puta počelo izvanredno, Vojvodina je dobila prvi set sa 25:20, preostalo joj je da dobije još samo jedan, ali umesto toga, srpski predstavnik doživeo je pravi rezultatski  sunovrat.

Tuluz je dobio naredna tri seta (25:22, 25:19, 25:23) i tako izborio pravo da se odluka donese u ''zlatnom setu''.

Bila je to i četvrta prilika za Vojvodinu da overi plasman u Ligu šampiona, ali nažalost, ni ona nije iskorišćena, Tuluz je dobio i četvrti uzastopni set, ovoga puta rezultatom 15:10, za konačnih 4:1 u setovima...