BREJK! Voša izjednačila protiv Zvezde!

ponedeljak 25.04.2016.
23:20

Ekipa Vojvodine uzvratila udarac beogradskim crveno-belima u drugom meču finalne serije plej-ofa!

cev.lu
cev.lu

Novosadska Vojvodina savladala je večeras kao gost, u drugoj utakmici finala plej-ofa, ekipu Crvene zvezde rezultatom 3:1, po setovima 23:25, 25:17, 25:23, 26:24.

Novosađani su tako izjednačili rezultat na 1:1 u pobedama, a što je za njih takođe veoma važno, u naredne dve utakmice imaće prednost domaćeg terena.

Zvezda je večeras uspela da dobije prvi set, izgledalo je da je na dobrom putu da upiše i drugi trijumf, ali su za domaće kola krenula nizbrdo od drugog seta.

Vojvodina je taj deo igre ubedljivo dobila, a u preostala dva, gosti su imali više koncentracije u neizvesnim završnicama i na kraju zasluženo stigli do pobede.

Finalna serija plej-ofa nastavlja se u četvrtak od 17:30h u novosadskom ''Spensu''.