Zvezdo, uči od Muslina!

• 30. avgust 2014.

• 16:52

Nekadašnji trener Crvene zvezde danas ostvario prvu pobedu sa Amkarom u novoj sezoni ruske Premijer lige, i to protiv ekipe Spartaka, koja će se za nekoliko dana dočekati baš Crvenu zvezdu.

Posle pet utakmica u kojima je osvojio samo jedan bod, Muslinov Amkar je danas konačno zablistao, savladavši na svom terenu ekipu moskovskog Spartaka sa 2-0.

Domaći tim je poveo u poslednjim trenucima prvog poluvremena, kada je Kirejev zatresao mrežu Moskovljana, da bi trijumf potvrdio Pejev u 83. minutu meča.

Spartaku je ovo drugi poraz u sezoni, i to pred meč sa beogradskom Crvenom zvezdom, koja će 4. septembra biti njihov gost na otvaranju novog stadiona.

Dodajmo još i da je ranije danas Lomićeva Mordovija savladala Torpedo sa 1-0, a bivši bek Partizana i Dinama iz Moskve proveo je svih 90 minuta na terenu.