20:28

Ekipa Kelna je uspela da stigne do trećeg boda ove sezone.

EPA/SASCHA STEINBACH

Opasan je bio danas Keln protiv Šalkea, iako nije imao loptu u svom posedu, na kraju je stigao do boda.

Domaći iz Gelzenkirhena su, ipak, bili bolji rival, ali na kraju nisu slavili - 2:2 (1:0).

Poveo je Šalke preko Burgštelera, Kaliđuri ga je uposlio, igrao se 36. minut, novi potop Kelna je tada već viđen.

Ipak, nakon centaršuta Jojića sa leve strane sa nekih 40-50 metara, Ozkan dodiruje loptu koja dolazi do napadača Žiresija, kome nije bilo teško da postigne gol za 1:1.

Igrao se 72. minut, gledali smo fantastičnu akciju Šalkea, a na kraju je Ari uspeo da postigne gol za 2:1.

Ipak, samo 5 minuta kasnije, Žiresi iz penala vraća Kelnu nadu da može i do sva tri boda, ali je rezultat 2:2 ostao do samog kraja.

Keln je završio utakmicu sa igračem manje kada je Osako dobio crveni karton pred sam kraj.

Matija Nastasić je igrao za Šalke u startnoj postavi, ali je izašaou 83. minutu.