nedelja 04.10.2020.
18:40

U dobroj su formi.

EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ

Za razliku od Hofenhajma, koji je juče poražen od Ajntrahta sa 2:1, preostala dva Zvezdina rivala u predstojećoj grupi Lige Evrope danas su ostvarili ubedljive pobede.

Gent je u Belgiji ovog popodneva deklasirao Beršot sa 5:1. Jaremčuk je u 12. i 15. minutu doneo dva gola prednosti domaćinu, a na isteku prvih pola sata, Dupoetr je povodio na 3:0 i praktično osigurao trijumf.

U nastavku, isti igrač pogađa za 4:0, a peti gol je postigao Samois u 79. minutu.

Gent je danas nastupio u sastavu: Bolat - Kastro-Montes, Ngadeu-Ngadjui, Plastun, Mohamadi - Dorš, Mareh - Bukari, Jaremčuk, Niangbo - Dupoetr.

Ubedljiv je bio i češki Slovan Liberec, koji je na svom trenu savladao ekipu Pribrama sa 3:0.

Het-trik je upisao Rabušič, sva tri gola postigao je u drugom poluvremenu, pošto je prethodno zamenio Berana. Prvi i treći gol postignuti su iz penala.

Liberec je meč počeo u sastavu: Nguen - Fukala, Kačaraba, Tiđani, Mikula - Hromada, Mara - Matušek, Beran, Moskera - Ksano.