subota 27.01.2018.
23:03

Viljareal prati Real Madrid, šta se dešava sa Real Sosijedadom?

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom Madrigalu ekipu Real Sosijedada rezultatom 4:2 (4:1) u 21. kolu Lige Primere.

Viljareal je na brzaka napunio mrežu Sosijedada i posle praktično 20 minuta  overila pobedu.

Viktor Ruiz je u petom minutu iskoristio asistenciju Kastiljeha, u 17. je pogodio Fornals, a u 20. je Baka postigao gol za 3:0.

Ljorente je u 24. minutu na kratko vratio nadu Baskijcima, ali kada je u 34. Kastiljeho pogodio za 4:1, bilo je jasno da su domaći ovde rešili sve dileme.

Vilijan Hose je u 58. minutu smanjio na 4:2, Sosijedad je posle krenuo na sve ili ništa, ali promene rezultata nije bilo.

U taboru domaće ekipe, Antonio Rukavina je čitav meč odgledao sa klupe.

Viljareal je ostao za petama Real Madridu sa bodom manje, dok je Sosijedadu ovo bio četvrti poraz u nizu, pa su Baski tek 15. sa 23 boda.