Žonas het-trikom rasturio Osasunu

• Autor: Filip Mitrović

• 01. decembar 2013.

• 21:12

Valensija ispratila Pamplonce sa tri gola u mreži, sva tri postigao sjajni brazilski napadač.

Osasuna prošla na 'Mestalji' kao 'bos po trnju', njihova noćna mora bio je Žonas, ovaj meč 15. kola Primere Đukićeva četa rešila je u svoju kosrit rezultatom 3:0.

'Slepi miševi' dolaze do prednosti u poslednjim ternucima prov dela igre kada je Žonas pogodio mrežu gostiju nakon dodavanja Barahana.

Samo tri minuta igre u nastavku bilo je potrebno domaćoj ekipi da duplira prednost. Feiguli proigrava Žonasa, koji postiže drugi gol na meču.

Već u 53. minutu Brazilac stiže do het-trika, ovog puta poslužio ga je, kao i kod prvog gola, Barahan.

Golovi OVDE.

Ne treba zanemariti činjenicu da je Valensija imala igrača više na terenu od 16. minuta, kada je Punjal dobio crveni karton.

S ova tri boda ekipa Miroslava Đukića dospeva na deveto mesto na tabeli sa 20 bodova, Osasuna je 16-ta sa 13.