Znate li šta je predsednik Parižana uradio pet minuta pre kraja meča sa Barsom?!

• Autor: Milovan Longinov

• 11. mart 2017.

• 11:15

Prvi čovek Pari sen Žermena prerano je otpisao Barselonu i to mu se žestoko vratilo.

U 85. minutu, na semaforu je stajalo Barselona - PSŽ 3:1 i u tom momentu, Kataloncima je bilo potrebno da postignu još TRI pogotka da bi prošli dalje.

Prebogati vlasnik Parižana Naser Al-Kelaifi napravio je kobnu grešku kada se pozdravio i pružio ruku predsedniku Barselone u tom momentu i napustio ložu najvećeg stadiona u Evropi.

Nejmar u 88. i 91, a potom i Serhi Roberto u 95. minutu kreirali su najčudesniji preokret u istoriji fudbala i doneli Barsi plasman u narednu rundu, dok je predsednik Parižana imao šta da kaže posle ovog poraza.

''Još uvek ne mogu da prihvatim kako je moguće da smo ispali. Imali smo četiri gola iz prvog meča i primili smo tri u poslednjih sedam minuta, od takvih stvari se ne oporavlja lako'', rekao je Al-Kelaifi.

Sledeći put, sigurni smo da će ostati do poslednjeg sudijskog zvižduka, jer, čuda su ipak moguća.