Žiru opet zagorčava život "svecima"

Autor: Boban Filipović
nedelja 22.04.2018.
17:13

Samo što je počelo drugo poluvreme Francuz je doveo Čelsi u vođstvo protiv Sautemptona na 'Vembliju'.

Beta/AP Photo/Alastair Grant

Prošlog vikenda je nokautirao 'sejntse' u prvenstvenoj utakmici na 'Sen Merizu' kada je ušavši sa klupe režirao preokret i postigao dva gola, a danas je u polufinalu FA kupa nastavio da ih ubija u pojam.

Prvi napad 'plavaca' u drugom poluvremenu im je doneo vođstvo, Fabregas je poslao dubinsku loptu ka Azaru, ovaj posle akrobatskog prvog kontakta produžio za Olivijea Žirua, koji sa dva lažnjaka lomi celu odbranu Sotona i pogađa iz peterca za 1:0.

Majstoriju napadača Čelsija pogledajte OVDE.