"Žirondinci" i "Kanarinci" podelili bodove

nedelja 15.10.2017.
16:54

U okviru devetog kola francuske Lige 1, Bordo je dočekao Nant, na kraju nije bilo pobednika.

Ekipa Bordoa, koja igra iznad očekivanja ove sezone, dočekala je Ranijerijev Nant, a nakon 90 minuta nije bilo pobednika, utakmica je okončana rezultatom 1:1 (0:1).

Poveli su gosti u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, strelac je bio Nakulma.

Ipak, Bordo nakon manje od dva minuta igre u nastavku dolazi do poravnanja, strelac je bio Malkom na asistenciju De Previla.

Opao je ritam utakmice nakon izjednačenja domaćina, a o tome najbolje govori podatak da nijedna ekipa do kraja susreta nije uputila udarac u okvir protivničkog gola.

Nant je sa ovim bodom skočio na četvrto mesto na tabeli sa 17 bodova, dok je Bordo sedmi sa bodom manje.