18:11

Real Madrid je uspeo da slavi protiv posrnule Selte.

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Ekipa Real Madrida je doživela šok terapiju nakon ispadanja od Ajaksa u Ligi šampiona, Solari je dobio otkaz, a na njegovo mesto je stigao Zinedin Zidan koji je odmah podigao Real Madrid.

Real je od starta utakmice bio bolji tim od Selte, ali su gosti uspeli da se odbrane od napadača domaćih.

Ipak, u nastavku prava opsada gola Selte, ređale su se prilike pred golom gostiju, a onda u 56. minutu gol koji je poništen Luki Modriću zbog ofsajda, nakon intervencije VAR tehnologije.

Samo par minuta kasnije, u 62. minutu Isko uspeva da dokaže da je nezasluženo sedeo na klupi za rezerve kod Solarija. Uspeo je da postigne gol nakon asistencije Benzeme, 1:0.

Do kraja još jedan gol u mreži Real Madrida, Geret Bejl je uspeo da savlada protivničkog golmana.

Velika pobeda Real Madrida, veoma bitna za samopouzdanje ekipe pred nastavak sezone koja je, skoro pa propala.

22 Komentara

Badr Hari
Sunday, 17.03.2019
01:51

Odmah se vidi da se vratio 'veliki' ZiZu: za onakav lakat bi svako dobio momentalni crveni, ali ZiZu-ov pulen samo žuti. Potom čist ofsajd Benzeme kod prvog gola, VAR ga priznaje. :D

Steffmajster
Saturday, 16.03.2019
20:38

vratio se Zidane, pa i golovi iz ofsajda.. Benzema u cistom osfajdu pri gola Iska

Covek Sismis
13:03

@Stef Ocigledno je da si se i ti vratio na Realovim vestima, iako nisi njegov simpatizer. Verujemo da ces se brzo izleciti od mrznje prema kraljevskom klubu...

18:58

Nikad nisam ni otisao :)) zar nije bio Benz u ofsajdu??

Marcos Alonso
20:23

Stavili nosonju na gol odmah clean sheet.spasise se bijednog golmana i Celsi a sad i Real :D

IIIPlava Horda GGMU?
16:25

Eno vest hoce da ga uvale Junajtedu i da im uzmu DDH, ne znaju ni oni vise sta ce sa Nosketom :DDD

Špico
19:43

Ne smiju poništiti još jedan gol Realu iako je bilo zaleđe Benzeme haha

Los Vikingos
19:20

No Isko No Disco :-D Vidi se dobro raspolozenje i uzivanje na terenu bez obzira sto je protivnik zaista bio slab, ne pamtim losiju Seltu u poslednjih par godina. Cak je i Bejl igrao dobro.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
19:20

Zidan probudio Real ali ima ovde jos mnogo da se radi...kod Iska se jasno vidi da mu fale minuti, solidno je odigrao ali je zardjao i nema snage za celu utakmicu...Marselo sjajan,opet je onaj isti igrac od ranije...Navas bez mnogo posla ali ona jedna fenomenalna odbrane pokazuje kakav je golman...asensio imao par dobrih poteza nadam se da ce Zidan uspeti da ga vrati...gol Modrica je neopravdano ponisten,jeste Varan bio u ofsajdu ali je golman Selte imao dobar pregled ispred sebe

El Clásico leyendas
19:14

koliko je samo Marselo bolji od Reguliona . i nije mi jasno zasto ona dvojica prethodnika nisu nikad koristili ovu 4-4-2 ili 4-4-1-1 formaciju koju je Zizu koristio prethodne sezone. mnogo je ekipa fluidnija i brza ovako.

GoHard
20:31

Marselo je bolji zato sto nemaju nijednu smisljenu kontru ovi iz Selte, zato mocni Marselo ne moze Malkoma ni sa motorom da zaustavi :D nego reci ti meni kako je Ronaldo Juventino?

10:20

Marselo je bolji 1000 puta, i to samo dete moze reci da je neki Regulion bolji.

10:09

Ronaldo u cetvrtfinalu a nas voljeni klub na dnu al konacno je dosao pravi covek da stvari dovede na mesto

GoHard
20:31

GoHard
19:14

Jos 5 gola ponistite opet lagana pobeda pod mocnim Zidanom, na krilima Asensija.

19:20

a sad je mocni Zidan a pre par meseci je Lopetegi bio bolji. jednom recju , menjas misljenje kako vetar duva

DEL PIEROO
23:05

Mislio sam da se brat gohard pokrio jorganom negde nakon poraza Atletika, ali sad vidim da nije tako, ziv je brat sad mu je Zidan dobar pre par meseci je Solari bio bolji