Zidan priznao - U Realu definitivno nešto ne štima!

• Autor: Milovan Longinov

• 13. mart 2016.

• 23:23

Trener Real Madrida Zinedin Zidan priznao je da je zabrinut posle loše partije na gostovanju Las Palmasu.

Real je uz mnogo muke i sreće na kraju uspeo da pobedi Las Palmas rezultatom 2:1, ali stiče se utisak da su domaći zaslužili da osvoje makar jedan bod.

Kejlor Navas je po ko zna koji put ove sezone bio najbolji akter u timu Real Madrida, imao je nekoliko fantastičnih intervencija i bio najzaslužniji za nove bodove.

''Veoma sam zabrinut. Ovako ne smemo da igramo, jer nećemo ništa postići. Rezultat je jedino dobro na ovoj utakmici i srećan sam što na kraju nismo kažnjeni zbog loše igre. Kada prespavamo moraćemo dobro da analiziramo našu igru sa ovog susreta. Zabrinut sam našim pristupom i igrom u drugom poluvremenu'
', rekao je Zidan.

On je odbio da kaže da je ekipa mislima u Ligi šampiona i da se oprostila od borbe za titulu.

''Ne razmišljamo o Ligi šampiona. Igrači moraju da budu fokusirani na ono što treba da rade na terenu. Večeras smo izgubili previše lopti. Ukoliko želimo da postignemo nešto u budućnosti, onda ne smemo ovako da igramo. Mislim da je to svima jasno. Igra iz drugog poluvremena ne sme da se ponovi. Ubeđen sam da ćemo izvući pouke posle analize i da ćemo biti bolji'', naglasio je Zidan.

Real Madrid je treći na tabeli Lige Primere sa četiri boda manje od Atletika i 12 manje od Barselone.