16:47

Džeferson Farfan i Aleksej Mirančuk su imali šou danas u Sankt Petersburgu. Banetova partija za zaborav.

BETA/AP Photo/Emilio Andreoli

Moskovska Lokomotiva je preuzela čelo tabele ruske Premijer lige.

Zenit je doižveo debakl pred svojom publikom u derbiju 10. kola i izgubio lidersku poziciju, gosti iz prestonice su spakovali tri komada na 'Krestovskom'.

U prvom poluvremenu nije bio golova, mreže su mirovale do 58. minuta kada Džeferson Farfan na asistenciju Mirančuka dovodi Lokomotivu u vođstvo.

Dvanaest minuta na semaforu je pisalo 0:2, ponovo je Farfan strelac, ponovo Mirančuk asistent.

U 77. minutu nokaut, Farfan i Mirančuk su ovog puta zamenili uloge, Peruanac je bio u ulozi asisetnta, a Rus pogodio za konačnih 0:3.

Kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović je odigrao ceo meč na poziciji desnog beka, nije se proslavio, idu mu na dušu prva dva gola Lokomotive, a i kod trećeg se nije baš najsrećnije postavio.