Zeman: "Roma je još uvek 'u sedlu'!"

• Autor: Nikola Ćertić

• 21. januar 2013.

• 10:48

Trener rimske "Vučice" Zdenek Zeman tvrdi da je njegov tim još uvek u trci za mesto koje vodi u Ligu šampiona uprkos nerešenom rezultatu minulog vikenda sa Interom.

Iskusni češki stručnjak i nekadašnji trener Crvene Zvezde je saopštio da  bez obzira na nerešen rezultat sa Interom  i povrede Pjanića i De Rosija njegov tim još uvek ima šanse za plasman u Ligu šampiona.

"Igrali smo protiv velikog Intera i na kraju utakmice smo polako počeli da osećamo umor zbog 120 minuta igre sa Fiorentinom u Kupu Italije prošle srede".

"Ovoga puta nismo pobedili iako nam je Inter više problema napravio na "San Siru" ranije ove sezone kada smo pobedili rezultatom 3:1", izjavio je Zeman.

Češki stručnjak je na kraju dodao i to da je De Rosi izmenjen na poluvremenu zbog problema sa butnim mišićem dok Pjanić još uvek ima respiratornih problema.

Roma je pala na tabeli Serije A i nalazi se trenutno na 7. mestu sa 10 bodova zaostatka u odnosu na Lacio koji se trenutno nalazi na 3. poziciji i mestu koje vodi u Ligu šampiona.