"Zakucavanje" Ninkovića za prolaz Đenove!

četvrtak 01.12.2016.
20:54

Đenova je uspela da savlada Peruđu nakon produžetaka i da se tako plasira u osminu finala.

genoacfc.it
genoacfc.it

Lacio je čekao pobednika utakmice Đenova-Peruđa, a na stadionu Luiđi Feraris danas je Đenova uspela da savlada svog protivnika i nekadašnjeg člana Serije A.

Simeone je nastavio svoju seriju, doveo je Đenovu u prednost od 1:0, da bi Pandev u 37. minutu povisio na 2:0.

Ipak, sledi opuštanje ekipe iz Serije A, Bjanki i Drole postižu golove za 2:2, pa se otišlo u produžetke.

Prvo je Pandev u 100. minutu uspeo da postigne svoj drugi gol, da bi Nikola Ninković rešio pitanje pobednika lepim golom u 116. minutu meča.

Ipak, u prvom minutu nadoknade Peruđa stiže do novog gola preko Di Nolfa, ali je to bilo nedovoljno za osminu finala.

Nikola Ninković je igrao od 46. minuta meča, a Lazović je ušao u 74. minutu.