Autor: Beta Beta
subota 14.10.2017.
23:47
Izvor: Beta

Fudbaler Kristal Palasa Vilfred Zaha rekao je danas, nakon što je dao gol za prvu pobedu svoje ekipe u Premijer ligi, da je san pobeditii Čelsi na domaćem terenu.

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

"Tako sam umoran, ali sve je bilo vredno pobede. Morali smo da pobedimo! U fudbalu se nikad ne zna, imali smo plan, naporno radili i iskoristili šanse. To je san, pobediti Čelsi kod kuće", rekao je Zaha za britanske medije.

Fudbaleri Kristal Palasa upisali su danas prvu pobedu i prve bodove u novoj sezoni Premijer lige, a do nje su stigli protiv šampiona, ekipe Čelsija. Palas, koji do ovog kola nije postigao niti jedan gol, na svom terenu je slavio sa 2:1 u osmom kolu.

Domaća ekipa povela je autogolom Sesara Aspilikuete u 11. minutu, Timue Bakajogo je izjednačio  u 18. minutu, a konačan rezultat postavio je Vilfred Zaha u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Zaha je dao gol u poslednjem minutu prvog poluvremena i kazao je da je to bilo "u pravom trenutku".

"Prvi gol nam je mnogo značio za samopouzdanje, to je bio veliki podstrek za tim. Dao sam gol u pravom trenutku jer je Čelsi tada počeo da se vraća u igru", rekao je 24-godišnji fudbaler.

Čelsi je na petom mestu na tabeli sa 13 bodova, dok je Kristal Palas poslednji sa tri.