15:27

Očajnoj seriji ''Jarčeva'' nema kraja ove sezone...

EPA/SASCHA STEINBACH

Devet kola u Bundesligi, plus još tri u Ligi Evrope, a Keln nema ni jedan jedini trijumf!

Računajući oba pomenuta takmičenja, ''Jarčevi'' su od početka sezone upisali dva remija i čak 10 poraza!

Činilo se da je današnji meč protiv pretposlednjeg Verdera idealna prilika da se ta serija okonča, ali ništa od toga.

Završeno je bez pobednika i bez golova, 0:0, pa se agoniji Zvezdinog rivala u Ligi Evrope ne nazire kraj.

Danas su imali više prilika za gol, Girasi je najčešće pretio golu Verdera, treba reći i da ih je sudija oštetio za penal, posle igranja rukom Sanea u svom kaznenom prostoru, ali je na drugoj strani i tim iz Bremena mogao do pobede u poslednjim trenucima meča, kada Egenpštajn nije iskoristio odličnu priliku iskosa sa leve strane.

Naš Miloš Jojić je i ovoga puta bio starter u ekipi Kelna, a zamenjen je u 85. minutu. Miloš Veljković je u ekipi Verdera svih 90 minuta proveo na klupi za rezerve.

Posle ovakvog epiloga, Keln je ostao sa dva boda na poslendjem mestu, Verder ima pet na pretposlednjoj poziciji.