subota 20.07.2019.
16:17

Doduše azijsko izdanje.

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Vulverhempton u finalu slavio protiv Mančester Sitija posle boljeg izvođenja jedanasteraca. Njukasl minimalnom pobedom nad Vest Hemom osvojio treće mesto.

Pep Gvardiola je izveo jak sastav sa Saneom, De Brujneom, Rodrigom. "Građani" su imali inicijativu, ali je odbrana Vulvsa bila na odlična na današnjoj utakmici.

Trener iz Katalonije će imati šta da kaže svom ponajbolje igraču prošle sezone Rahimu Sterlingu koji je promašio penal u 21. minutu.

U drugom poluvremenu je viđeno sijaset promena na obe strane, ali do kraja utakmice nismo videli golove.
Produžeci takođe nisu bili bolje sreće, te su premijerligaši stupili na izvođđenje penala.

I Koadi i Gundogan su promašili na početku serije, da bi im se uskoro pridružio i David Silva. U trećoj seriji smo imali 1:1 pošto je za "Vukove" neprecizan bio Kilman da bi promašajem mladog igrača "Građana" Nmčea, trofej azijske Premijer lige pripao timu Nuno Esprita Santa.

U meču za treće mesto između Vest Hema i Njukasla smo takođe videli samo jedan gol. Na stadionu u Šangaju Japanac Muto je u 34. minutu postigao gol za ekipu Stiva Brusa i tako doneo treće mesto svojoj ekipi.