ponedeljak 20.07.2020.
23:08

Sedmi uzastopni poraz Kristal Palasa.

EPA-EFE/ANDY RAIN

U okviru pretposlednjeg kola Premijer lige ekipa Vulverhemptona je savladala Kristal palas sa 2:0 (1:0).

Gosti su na ovaj način stigli do sedmog uzastopnog poraza u Premijer ligi, ali zahvaljujući odličnim rezultatima u prvom delu sezone nisu imali problem sa opstankom u ligi.

Upravo su oni prvi pripretili preko Šlupa u 27. minutu, a onda gol u njihovoj mreži pred kraj poluvremena.

Podens je bio strelac, iskoristio je centaršut Doertija i pogodio glavom.

Vulvsi bolji tim u nastavku, nakon jedne šanse Adama Traorea koja je ostala neiskorišćena, stižu do gola u 68. minutu. Džoni je uspeo da se okrene i da postigne odličan gol iz teške pozicije, a zasluge za gol idu i Adami Traoreu koji je fantastično prošao po desnoj strani.

Gosti praktično nisu pretili ni nakon drugog gola Vulvsa, jedino je Zaha pokušao da pogodi, ali bez uspeha za njih i u ovom kolu.

Luka Milivojević je zbog povrede morao da propusti ovaj duel.