16:21

Konačno je proradio.

EPA-EFE/Mike Hewitt / POOL

Timo Verner je postigao svoj prvenac u Premijer ligi i to kakav.

Čelsi je ugostio Sautempton, a u 15. minutu, Nemac je postigao svoj prvenac u dresu Plavaca.

Posle dodavanja Bena Čilvela, Verner je nanizao nekoliko igrača, a potom rutinski poslao loptu u dalji ugao za 1:0.

Njegov pogodak možete videti OVDE i složićete se da ga je vredelo čekati...

Nije bilo potrebno još mnogo da Verner postigne još jedan sjajan gol, u 28. minutu ga je pronašao Žoržinjo, a Nemac se oslobodio čuvara, prebacio i golmana Mekartija i glavom spustio loptu u gol. Taj pogodak pogledajte OVDE.