Votford u seriji, Everton vezao četvrti poraz na gostovanjima

subota 24.02.2018.
20:39

"Stršljenovi" pojeli "karamele".

EPA/JORGE ZAPATA

Fudbaleri Votforda pobedili su na svom Vikaridž roudu ekipu Evertona rezultatom 1:0 (0:0) u 28. kolu Premijer lige.

U ne preterano zanimljivoj utakmici, najviše je viđeno oštrih startova i prilično grube igre na obe strane.

Votford je bio nešto konkretniji, a naročito u drugom poluvremenu, kada su i došli do pobede.

Havi Grasija je opet napravio prave izmene, Femenija i Okaka su zamenili Pereiru i Ričarlisona. Prvi je imao stopostotnu šansu u 78. minutu, kada je Pikford skinuo njegov udarac, a već u sledećem, Okaka je vratio povratnu za Dinija, a ovaj zategao "kroz uši" golmanu Evertona za 1:0.

Everton je najbolju šansu imao u nadoknadi vremena, ali promene rezultata nije bilo.

Jedina loša vest za domaće mogla bi da bude povreda Đerara Delofeua koji je morao da napusti teren u 63. minutu.