Viljareal u nadoknadi srušio Anoetu!

nedelja 19.02.2017.
13:54

Ludilo u prvom današnjem meču Lige Primere.

Fudbaleri Viljareala pobedili su u gostima ekipu Real Sosijedada rezultatom 0:1 (0:0) u 23. kolu Lige Primere.

Tim Euzebija sakristana je imao više od igre, domaći su stvorili više prilika, ali nisu uspeli da postignu pogodak, a kazna je stigla u nadoknadi vremena.

U poslednjim trenucima utakmice, u četvrtom minutu nadoknade vremena, rezervista Kastiljeho koji je u igru ušao u desetak minuta pre toga, iskoristio je asistenciju Koste i savladao golmana Ruljija za 0:1.

Viljareal se sada približio Sosijedadu na dva boda zaostatka, ali i dalje zauzima šesto mesto tabeli.

Očekuje se današnji rivali do kraja sezone pokušaju da napadnu četvrto mesto na kom je Atletiko Madrid sa četiri i šest bodova viška.