nedelja 15.10.2017.
18:16

Bakambu je junak druge ovosezonske pobede 'Žute podmornice' u gostima.

EPA/JESUS DIGES

Gosti su odlično otvorili utakmicu, već posle dvadeset minuta igre imali su dva gola prdnosti.

Oba gola postigao je hitronogi napadač Sedrik Bakambu, oba puta je umakao odbrani gostiju posle fenomelanih pasova svojih saigrača Triguerosa i Fornalsa.

Kristijan Stuani je u finišu prvog poluvremena smanjio na 1:2, ispostavilo se da je to bio konačan rezultat utakmice, pošto se rezultat u nastavku nije menjao iako je bilo šansi da obe strane.

Viljarelu je ovo druga uzastopna pobeda, ukupno četvrta ove sezone, sa ova tri boda napravljen je prodor u gornji deo tabele, dok Đirona ostaje pri dnu i u slučaju da Las Palmas sutra ostane neporažen kod kuće protiv Selte, Katalonci će skliznuti u opasnu zonu.