utorak 17.04.2018.
23:22

"Podmornica" je uspela da savlada Leganes sa 2:1.

Epa/Maja Hitij

Viljareal je uspeo da slavi po 15. put ove sezone i da nakon 33. kola španske Primere ostane na poziciji broj 6. Oni su uspeli da odmaknu na 3 boda Sevilji koja je danas odigrala samo 0:0 protiv La Korunje.

"Podmornica" je slavila protiv Leganesa, ekipe kojoj i ne gori toliko pod nogama, bilo je 2:1.

Domaći su poveli golom Ruiza, nakon izvedenog kornera Mario Gaspar je skočio, dokačio loptu i prosledio je do Ruiza koji pogađa za 1:0.

U 55. minutu videli smo pravu majstoriju Karlosa Bake, oslobodio se jednog čuvara, namestio na šut, opalio raketu ka golu protivnika i pogodio za 2:0.

Do kraja susreta Leganes uspeva da postigne utešni gol i to preko Darka Brašanca, nekadašnjeg fudbalera Partizana, koji levicom šalje loptu u sam ugao gola Viljareala.

Dva srpska fudbalera su igrala danas na suprotnim stranama, Brašanac je uspeo i da postigne gol za Leganes, dok je Rukavina odigrao svih 90 minuta za Viljareal.