Vest Hem odigrao dve utakmice u istom terminu, Mojesovi puleni brojali do devet

utorak 25.08.2020.
17:42

Da li je Francuz najavio bolje dane?

EPA-EFE/Richard Heathcote

"Čekićari" su se podelili u dva tima i u istom terminu su odigrali dve utakmice.

Jedan sastav bio je bolji od Ipsvič rezultatom 4:1 (1:0).

U postavi su se našli Rendolf, Aleze, F. Anderson, Balbuena, Koventru, Kresvel, Dianjana, Aler, Suček, Vilšir i Jarmolenko, sa klupe su priliku dobili Kardoso, Kemp, Luis i Odubeko.

U prvom poluvremenu pao je jedan pogodak, strelac je u poslednjem minutu bio Sebastijan Aler.

U nastavku je Francuz u 60. minutu postigao još jedan pogoda, da bi Sirs samo minut kasnije smanjio na 2:1.

Ipak, već do 65. minuta bilo je 4:1, Suček je bio strelac u 63. minutu, da bi potom Aler kompletirao het-trik.

Francuz, koji je za rekordni novac stigao minulog leta iz Ajntrahta, je imao slabu prvu sezonu u PL, videćemo da li je ovo najava boljih dana.

Druga postava "Čekićara" slavila je sa 5:1 (4:1) protiv Vikomba.

U startnih 11 našli su se Martin, Antonio, Baptist, Bouven, Kalen, Forals, Džonson, Lancini, Masuaku, Nobl i Ogbona.

U šestom minutu Masuaku je doneo prednost Vest Hemu, u 28. minutu je Stokdejl postigao autogol.

Samjuel je smanjio na 2:1 u 30. minutu, da bi do kraja poluvremena "poker" golova za "Čekićar" kompletirali Lancini i Bouven.

U drugom poluvremenu je nakon 15ak minuta igre Bouven postavio konačan rezultat.