Vest Brom razbio Barnli

Autor: Boban Filipović
nedelja 28.09.2014.
18:52

"Vrećice" drugom vezanom pobedom pobegle u zlatnu sredinu i ostavile goste da čame na dnu tabele.

Sportske.net

Minimalna pobeda u prošlom kolu na "Vajt Hart Lejnu" protiv Totenhema imala je blagotvorno dejstvo na fudbalere Vest Bromvič Albiona, koji su danas bili ubedljivi protiv Barnlija u pretposlenjm meču 6. kola Premijer lige.

Gosti se iz Birmingema vraćaju kući sa četitri primljena gola, nisu postigli nijedan i ostaju na samo jednom pogotku od starta sezone!

Domaćin je bio bolji rival od samog početka utakmice, a plodove toga počeo je da ubira nakon pola sata igre.

Brant je izveo korner, Kreg Doson je najviši u skoku - 1:0 za VBA.

U  finišu prvog dela igre "Vrećice" dupliraju prednost, Dorans je oidgrao za Saida Brerahina koji je neumoljiv - 2:0.

Vest Brom nastvalja gde je stao i u drugom poluvremenu, prvu priliku u nastavku imao je Sesenjon, nije bio precizan, ali već u 56. minutu meča na semaforu stoji 3:0.

Opet je strelac Berahino, opet asistent Drans i pitanje pobednika je već bilo rešeno.

Gosti iz Barnlija su imali nekoliko pokušaja da postignu počasni gol, nisu uspeli u tome, a u sudijskoj nadokandi Grejm Dorans svoju fantastičnu partiju kruniše golom za konačnih 4:0.

Poslednji meč 6. kola Premijer lige igra su sutra uveče u Stouku, na "Britaniji" gostuje Njukasl, koji deli "fenjer" sa Barlijem.