subota 11.07.2020.
19:47

Novo lice u trening centru Čelsija, njegovi novi saigrači u problemu.

screenshot - chelseafc.com

Fudbaleri Čelsija gostuju na "Bramal lejnu" u 35. kolu Premijer lige, a nakon 45 minuta rezultat je 2:0 u korist "Blejdsa".

Poveli su domaći igrači u 18. minutu, Kepa je nekako zaustavio pokušaj Mekbrnija, odbitak je pokupio Mekgoldrik, koji je sa par metara postigao svoj prvi gol u Premijer ligi posle 41 šuta koji je uputio u elitnom rangu ove sezone.

Čelsi nije imao ideje u napadu, a onda im je Šefild pokazao kako je fudbal veoma jednostavna igra.

Akcija po desnoj strani, jedan dupli pas, centaršut i gol glavom Mekbrnija za 2:0.

Nije bilo promene rezultat, Čelsi u problemu, videćemo da li mogu da naprave veliki preokret u nastavku.