nedelja 07.10.2018.
20:43

U duelu dva velika rivala i učesnika Lige šampiona, kao pobednik je izašla Benfika.

Epa/Mario Cruz

Ekipa Benfike je uspela da slavi veliku pobedu, za sada verovatno najveću u dosadašnjem delu sezone, pošto su pobedili Porto sa 1:0.

Jedini gol na ovom meču videli smo u drugom poluvremenu, u 62. minutu je Seferović iskoristio odličnu asistenciju Picija, Kasiljas nije stigao da se dobro postavi i švajcarski fudbaler je postigao gol za prednost domaćina.

Prethodno je Kasiljas imao odličnu intervenciju, možemo reći da je Benfika bila za nijansu bolji rival danas u velikom derbiju.

Domaćin je meč završio sa igračem manje, Lema je dobio drugi žuti karton u 82. minutu utakmice.

Ljubomir Fejsa je odigrao svih 90 minuta u dresu Benfike, a nije Andrije Živkovića danas.