Veliki kiks Njukasla, Fulam se izvukao

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 25. februar 2017.

• 17:58

Ekipa Rafaela Beniteza bi mogla da izgubi prvo mesto na tabeli nakon poslednje utakmice.

Njukasl je morao da dobije današnju utakmicu protiv Bristola, ali nije uspe u toj nameri.

Oni su doveli u pitanje prvo mesto na tabeli, pošto su odigrali samo 2:2 protiv ekipe koja se bori za opstanak.

Gosti su stigli u prednost od 2:0 golovima Vilbrahama i Koterila u 11. i 21. minutu meča, a domaći su uspeli nekako da stignu do izjednačenja preko Smita (autogol) i Klarka.

Ipak, nisu uspeli da stignu do pobede do kraja utakmice.

Aleksandar Mitrović je odigrao čitav meč, ali je propustio par šansi, pa je došlo i do kritika navijača koji su ga čak nazivali i "prevarom", što možete i videti u tvitovima.

Naravno, srpski reprezentativac nikako ne treba da se osvrće na ove komentare, već da nastavi da radi naporno i mreže će se sigurno tresti u nastavku prvenstva.

Fulam nije uspeo da nastavi pobedonosnu seriju na gostovanju Kardifu, bilo je samo 2:2. Gosti sa "Krejven Kotidža" su stigli u prednost golom Johansena, ali je Zohore sa dva gola uspeo da preokrene rezultat.

Ipak, ekipi Slaviše Jokanovića koji je juče potpisao novi ugovor, bod donosi Kebano u 68. minutu meča.