Večeras gosti uspešniji u Ligi 1

• Autor: Janko Glavonjić

• 07. februar 2015.

• 21:56

U pet mečeva koji su započeli večeras u 20h nije viđen nijedan remi, a gosti su bili uspešniji.

Večeras su na terenu od srpskih internacionalaca bili samo Ninkov i Pešić.

Oni su bili starteri, ali nisu pomogli Tuluzu da izbegne poraz, Kan je bio bolji od njih rezultatom 2:0.

Bastija je takođe rutinski savladala Mec, bilo je 2:0, a gosti su igrali i sa igračem manje 40 minuta. Upravo posle isključenja Milana je domaćin slomio otpor Meca i postigao oba gola na ovom meču.

Bordo je opravdao zvanje favorita protiv Evijana, Kažri je postigao gol već u 11. minutu, a gosti su sačuvali tu prednost do kraja.

Lil je takođe odneo sva tri boda iz Monpeljea, vodili su 2:0 do poslednjih trenutaka, a onda je domaćin uspeo da postigne počasni pogodak.

Najveći preokret je viđen na susretu između Remsa i Lorijena, domaćin je vodio 1:0 na poluvremenu, ali je drugi deo igre potpuno pripao gostima.