petak 05.10.2018.
13:33

Iskusni Holanđanin je obeležio duel sa Vitezeom minulog vikenda.

EPA-EFE/OLAF KRAAK

Fejenord je savladao ekipu iz Arnema u minulom kolu holandske Eredivizije sa 2:1, pobedonosi gol bio je delo Robina van Persija.

Sjajno je bivši igrač Arsenala i Mančester junajteda izveo slobodnjak sa preko 20 metara udaljenosti, ali je senku na ovaj sjajan gol bacio koji minut kasnije.

On je zaradio direktan crveni karton u poslednjim minutima utakmice, zbog jednog krajnje neopreznog starta.

Na njegovu sreću, u tom trenutku su se snage na terenu izjednačile, kako je Viteze igrao sa 10 u polju, zbog crvenog kartona Brunsa u 63. minutu.

Do kraja smo videli još jedan crveni karton, u sudijskoj nadoknadi je pocrveneo i Doeki, a meč je okončan pobedom "Roterdamsa".