sreda 06.01.2016.
17:51

Odigrana su još dva meča 'Kupa kralja'.

valenciacf.com

Prvi današnji meč osmine finala španskog kupa doneo je dosta uzbuđenja, pročitajte ovde.

Valensija je na Mestaji lako savladala ekipu Granade, rezultatom 4-0.

'Slepi miševi' su dobro otvorili meč, i već u 8. minutu došli u prednost preko Alvara Negreda.

Ekipa Garija Nevila do pluvremena je udvostručila prednost preko Rodriga.

Negredo, svojim drugim golom doneo ubedljivu prednost Valensiji rešio sve dileme na ovom meču.

Negredo je u 83. minut postigao i treći pogodak na meču, kojim je najverovatnije obezbedio prolaz svom klubu u četvrtfinale, pošto će Granadi biti potrebno čudo da nadoknadi ovaj zaostatak.

Drugi meč doneo nam je znatno više uzbuđenja. Ekipa Miranesa se hrabro držala protiv Deportiva iz La Korunje, pa je rezultat na kraju bio 1-1.

Klub koji se takmiči u Segundi poveo je u 25. minutu preko Aleksa Ortiza.

Ipak, ekipa Viktora Sančeza je uspela da izjednači u 75. minutu preko Alberta Lopa, pa  će se na meču na 'Riazoru' odlučivati ko će ići u narednu fazu takmičenja.