Valensija - Za početak ''nula''!

• 23. avgust 2015.

• 00:23

Utakmicom između Valjekana i Valensije, kompletiran je subotnji program u španskoj Primeri.

U četvrtom meču dana, u okviru prvog kola španske Primere, Valensija je kao gost remizirala protiv Valjekana rezultatom 0-0.

Tokon prvog poluvreme, gosti su bili bliži vođstvu. Alvaro Negredo je u 19. minutu opasno pripretio golu domaćih, ali je golman Tonjo sigurno intervenisao.

Sedam minuta kasnije, pokušao je i Pablo Pjati, ali ni njegov udarac nije bio precizan.

U nastavku, Manučo je u 67. minutu mogao da dovede domaćina u vođstvo, a najbolju priliku za Valensiju propustio je Negredo u samom finišu, kada je golman Tonjo ponovo izašao kao pobednik, a napadač gostiju je umesto pogotka, uspeo da iznudi samo korner.

Ovom utakmicom je stavljena tačka na veoma neefikasan dan - na četiri utakmice postignuta su samo dva gola (Espanjol - Hetafe 1-0 i Atletiko Las Palmas 1-0). Golova nije bilo ni u duelu La Korunje i Sosijedada.