Vajnaldum postigao prvi gol na gostovanju u PL

subota 15.09.2018.
14:21

Žoržinjo Vajnaldum se konačno upisao u strelce na gostovanjima.

EPA-EFE/RICCARDO ANTIMIANI

Ukupno osam golova je do sada u karijeri za Liverpul postigao Žoržinjo Vajnaldum, a zanimljivo da su svi bili baš na "Enfildu".

Danas je postigao i deveti gol, videli smo to na nekom drugom stadionu i to na "Vembliju" gde danas Liverpul gostuje Totenhemu.

Ekipa Jirgena Klopa je povela sa 1:0 golom koji je glavom postigao holandski reprezentativac, pogledajte OVDE na koji način.

Inače, ovo je bio 55. šut ka golu protivnika na gostovanjima za Vajnalduma, konačno je imao sreće da postigne gol.